Servis kávovarů

Rychlé kontakty:  Praha - 722 606 706   |   Jihočeský a Plzeňský kraj - 602 740 940   |   Střední a Severní Čechy - 721 730 055

O nás

Vážení zákazníci, vítáme Vás na našich stránkách, rádi bychom Vás seznámili se základními informacemi a cílem naší společnosti.

Společnost EspressoServis s.r.o. byla založena v únoru roku 2007 a působí po celé České Republice. Převzali jsme zkušenosti nasbírané z dlouholeté spolupráce se společností Seladon, působící v oblasti prodeje dovozové kávy, a rozšířili pole své působnosti.

Začali jsme se více orientovat na pravidelnou údržbu, opravy kávovarů a prodej kávy s cílem stát se specialistou na espresso. Od začátku jsme si nekladli hranice ve značkách, každý nový kávovar pro nás byl výzvou, proto Vám dnes můžeme nabídnout servis a záruční opravy značek DeLonghi a Jura dále servis a pozáruční opravy značek Saeco, Krups,Gaggia, Philips,Turmix,Siemens , Bosch, Astoria, Bezzera, Brasilia, Carimali, Cimbali, Faema, La Spaziale, Nuova Simonelli, Pavoni, Rancilio, San Marco, Wega a další… Všechny servisní služby jsou schopni naši mobilní technici poskytnout přímo u Vás ve Vaší kanceláři či domácnosti.

Na kávu jako takovou jsme ale rozhodně nezapomněli, proto v naší nabídce najdete kávové směsi Robusta a Arabica a plantážové jednodruhové kávy, které jsou pražené v lokální pražírně s důrazem na kvalitu, čerstvost a jejich stáří není delší než 1 měsíc, nabídku těchto káv najdete v našem E-shopu.

Naší dlouhodobým cílem je, aby každý, kdo se rozhodne si kávovar pořídit, zakoupil ten správný, šitý mu na míru, odpovídající jeho potřebám a také, aby věděl, že tento přístroj, stejně jako například nový vůz, potřebuje pravidelnou péči. Jedině pravidelným servisem Vašeho kávovaru můžete dosáhnout vyšší životnosti a bezproblémového chodu a hlavně ze správně fungujícího přístroje si uděláte to správné espresso.

V roce 2012 bylo otevřeno servisní středisko blíž naším zákazníkům z Moravy a Slezska v Brně na Zábrdovické ulici včetně malé prodejny našeho sortimentu.

V roce 2013 byla otevřena prodejna a servisní středisko pro naše zákazníky z Plzeňského kraje v ulici Zborovská.

Svěřte nám Váš kávovar na hodinu a poznáte rozdíl v kvalitě připravené kávy. Kam jednou přijedeme, tam už se vracíme stále!

EspressoServis se dále zabývá činnostmi jako je poradenství, zaškolení personálu, instalace kávovarů, prodej náhradních dílů atd.

Tým společnosti EspressoServis .